Prolog k Těžká volba

07. 09. 2012 | † 02. 03. 2013 | kód autora: dge

Je to krátké a místo "Prolog" bych možná použila "Úvod", ale to je jedno. Jak vidíte, Draco byl pro Hermione skutečným zlem a hrozbou. V HP s tím nic nedělala a nechala se provokovat. Ve volbě tomu bude jinak - Mia zakročí a rozhodne se mu postavit. A pak simsala bim se najednou přestanou nenávidět a Hermiona se do něj zabouchne. Jenže může kvůli němu vše risknout? Je to těžká volba. Moc prosím o komentáře!

Už odmalička věděla, že je jiná, zvláštní. Věděli to i ostatní, neměla totiž žádné kamarády a rodiče se o ni báli víc, než je zdrávo. A pak jí přišel dopis z Bradavic. Byla to úleva vědět, že odjede pryč, pryč někam, kde byli lidé jako ona. Jenže rodiče byli proti.

"Hermionko, ty nikam nepojedeš! Je to jen nějaký ošklivý vtip a ten pán, co ti to všechno navykládal je blázen!" křičela maminka do nocí.

"Herm, jestli si myslíš, že je to pravda, tak by tě měli nechat prohlédnout." Měl táta jasný názor.

Ale ona byla přesvědčená a pak do Bradavic jela a poznala Harryho a Rona, své první opravdové přátele. Byla šťastná jako nikdy v životě, ale pak přišla hrozba, která mohla všechno zhatit. Úplně všechno. Ta hrozba se jmenovala Draco Malfoy, chodila do Zmijozelské koleje a byla zlá. A pak se Hermiona musela rozhodnout, zda jí zničit. A vybrala si ano.

                                  1. kapitola


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.